فونت و قلم های گوناگون طراحی یکی از فرمتهای مورد علاقه ی و محبوبیست که بسیاری افراد مایل به داشتن آرشیوی ارزشمند و کامل از بهترین فونتها و قلم ها می باشند . ولی کنترل این آرشیو های بزرگ و همچنین تکراری بودن بسیاری از آنها و نداشتن دسترسی درست به فونتهای مورد علاقه از مشکلات افراد علاقمند به این کار است .

FontExpert 8 کار را آسان کرده است !

این محصول شرکت Proxima Software به علاقمندانن امکان مدیریت و نمایش و پیش نمایش تمامی فونتهای موجود در گالری شما را با چند کلیک ساده و با سرعت بالا می دهد . به علاوه جستجو برای تمامی فونتهای نصب شده در سیستم و نصب نشده، همراه با با بخش عیب یابی برای ترمیم فونتهای ناقص و معیوب که به درستی کار نمی کنند از ویژگی های خوب این نرم افزار است .

برخی ویژگی های کلیدی نرم افزار FontExpert 2006 : نمایش و پیش نمایش و مدیریت تمامی فونتهای نصب شده در سیستم، موجود در درایو های مختلف هارد و حتی موجود در حافظه های جانبی مانند CD/DVD/Floppy/Flash Disk و ..... ، جستجوی سریع برای یافتن تمامی فونتها ، جستجوی تخصصی برای یافتن فونتهای تکراری و فونتهای خراب و ناقص ! ، مدیریت و طبقه بندی کامل فونت ها از لحاظ گوناگون ، چاپ فونت های مورد علاقه به طرق گوناگون ، نمایش خاصیت ها و اطلاعات کامل در مورد هر فونت ، ساخت صفحات HTML از فونتهای مختلف شما

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید

دانلود نرم افزار با حجم ۵.۹ مگابایت همراه با کرک

پاسورد فایل : www.kamyabonline.com